Coral Family
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

Корисні розваги в колі сім'ї

5 ідей домашніх ігор з малюками

Альтернатива гаджетам для молодших школярів

 

Чудово, коли декілька дітей граючи разом, винаходять розваги, які дорослим часом складно зрозуміти. Вік учасників забави в даному випадку не має значення - фантазія юних винахідників запропонує роль кожному. Але батьки завжди задаються питанням: у що пограти з дітьми вдома, щоб процес був не тільки захоплюючим, веселим і динамічним, а й корисним? Окрема проблема - чим зайняти дитину ввечері, коли вільного часу багато, а спати ще рано? Завдання не з банальних: придумати діяльність, яка захопить дитину і одночасно навчить новому і закріпить старі навички.

Корисні розваги в колі сім'ї

Цікаве спільне заняття - безцінне проведення часу, коли мама, тато, бабуся і інші домочадці можуть вдосталь поспілкуватися з малюком, приділити йому достатньо уваги. Трапляється, що дорослі, з головою пішовши в матеріальні турботи і роботу, забувають, що дитинство дуже швидкоплинне. Через короткий період хлопчики й дівчатка виростуть і спільна гра стане неактуальною. Спілкування з дітьми - не тільки можливість навчити їх чогось важливого. Це чудова розвага, коли можна вдосталь насміятися і від душі повеселитися.

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

В яку гру пограти з дітьми дошкільного віку? Головна мета такого проведення часу - розвиток базових навичок, логіки, мислення, навчання азам грамотності тощо. Придумуючи забави для дошкільника, відштовхуйтесь від того, що йому необхідно освоїти до початку навчальних буднів. Заохочуйте ініціативу малюка: необхідно почути, до чого лежить душа. Цей важливий момент не можна упускати, чуйні і уважні батьки можуть легко виявити таланти дитини ще в дитсадівському віці.

5 ідей домашніх ігор з малюками

Іграшки дитині набридли, мультфільми займають рівно три хвилини уваги ... А енергія малюка продовжує бити через край? Необхідно направити його ентузіазм в правильне русло, додати творчість в банальні, на перший погляд, заняття:

Ігри з підручним матеріалом

Сучасна квартира - справжнє джерело для креативу. Банки з сипучими продуктами (крупами, невеликими макаронами, горохом, квасолею) - відмінна альтернатива музичним інструментам. Звичайний папір при оригінальному застосуванні запросто замінить набридлий конструктор або кубики. Зробіть паперову флотилію, ескадрон літачків, грандіозний оркестр. Такі іграшки надовго займуть малюка. Найбільша цінність в тому, що вони створені разом з батьками, в теплій сімейній атмосфері.

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

Ігри з водою

Не має значення, скільки дитині - рік або вже всі п'ять, - пропозиція поплескати завжди зустрічається дітьми на ура. У невеликому тазику або у ванній з пінними горами можна розіграти цілу фантазійну виставу.

Ігри для розвитку мілкої моторики

Звичайне тісто, пластилін - чудові матеріали для занять з дошкільнятами. Дітворі подобається відчувати свої рухи, працювати з дрібними деталями, створювати казкові образи, фігурки тварин. Пов'яжіть ліплення до якоїсь недавнього події, яка вразила дитину: походу в цирк, зоопарк, дня народження, подорожі.

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

Ігри з навчальними карточками

Зображення на них створюють образи, що запам'ятовуються, допомагають дітворі легко і одночасно ефективно засвоювати і закріплювати інформацію.

Ігри з вікористанням літератури

Книга - не лише джерело знань, з їх допомогою можна побудувати веселу гру з малюками. Залучіть кількох членів сім'ї, почитайте дитині твір в ролях, влаштуйте веселий театралізований процес. Казки, байки, дитячі вірші в інтерпретації рідних заграють новими фарбами, які не будуть здаватися нудними, як звичайне монотонне читання вголос.

Альтернатива гаджетам для молодших школярів

В які ігри можна пограти з дітьми вдома, якщо вони вже підросли? Знайти спільні інтереси з учнями перших-четвертих класів непросто. Усвідомивши складність навчання в школі, діти часто починають сприймати будь-які спільні заняття з дорослими як навчальний процес і протестують проти них. Іноді складно відірвати дитину від гаджета з грою, комп'ютера або ігрової приставки, захопити його чимось творчим.

Всім батькам хочеться, щоб їх дочки і сини не просиджували цілодобово біля монітора, а розвивали корисні вміння, набували потрібні навички і знання. У цьому мамам і татам допоможуть домашні ігри:

• креативна аплікація з газет, журналів, розсилок. Розміщені в них яскраві ілюстрації вирізайте маленькими ножицями, клейте на великий аркуш паперу, створюючи оригінальні картини. А для повторення алфавіту (російського, українського, німецького, французького, англійського) аналогічну процедуру проробляти з буквами. Важливо, щоб у творчому процесі взяли участь якомога більше членів сім'ї. Незвична гра сприяє розкриттю інтересів і талантів дитини, що підросла;

• розфарбування навпаки. Запропонуйте небанальний підхід до цієї, в цілому звичайної, дитячої розваги. Нехай малюк намалює контури картинки сам, а розфарбовувати зображення, вгадуючи його ідею, доручіть домочадцям;

• домашній квест. Сьогодні популярні так звані квест-кімнати. Компанії друзів платять чималі гроші за можливість потрапити в незвичайні умови, розгадати загадки, пройти випробування, розкрити таємниці і виграти приз. Зіграйте в полювання за скарбом вдома! Сховайте предмети в квартирі, розмістіть підказки, нескладні ребуси - домашнє дозвілля перетвориться в відмінну пригоду, справжнє задоволення для всього сімейства. Частиною завдання може бути пазл, нескладна головоломка, міні-кросворд;

• рольові ігри. Згадайте дитинство, пограйте з дитиною в дочки-матері, ветеринара і слоненя, в ресторан, бібліотеку. Відповідально готуйтеся до процесу, приділяйте увагу деталям. Користь від такого проведення часу - закріплення базових побутових навичок, вивчення соціальних типів, формування адекватної поведінки;

• настільні та рухливі ігри. Це класика дитячих розваг, але і в ці розваги можна привнести свіжий креативний струмінь. Повноцінно побавитися з м'ячем в квартирі навряд чи вдасться, але об'єднати це заняття з загадками, грою в міста або назви тварин цілком реально. Казкові нотки і елементи інтерактиву можна привнести і в пересічний процес малювання. Наприклад, зображати не звичайний будиночок, а 3D модель і так далі.

В які ігри можна пограти вдома з дітьми

Висновки

Не потрібно бути професійним педагогом або вихователем, щоб усвідомити і прийняти істину: найцінніше, чим ви можете обдарувати дитину, - любов і увага. Без домашніх спільних ігор тут ніяк не обійтися, вони - найважливіша частина виховного процесу.

В які ігри пограти з дітьми:

• ігри з підручним матеріалом
• ігри з водою
• ігри для розвитку дрібної моторики
• ігри з навчальними картками
• ігри з використанням літератури
• креативна аплікація з газет, журналів, розсилок
• розфарбування навпаки
• домашній квест
• рольові ігри
• настільні і рухливі ігри

А ще це неймовірно весело і захоплююче!

Корисні розваги в колі сім'ї

5 ідей домашніх ігор з малюками

Альтернатива гаджетам для молодших школярів

 

Чудово, коли декілька дітей граючи разом, винаходя...

5/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Шарм-ель-Шейх
Otium Hotel Amphoras Sharm
Otium Hotel Amphoras Sharm
Хургада
Palm Royale Soma Bay
Palm Royale Soma Bay
Хургада
Prima Life Makadi
Prima Life Makadi
Хургада
Steigenberger Aqua Magic
Steigenberger Aqua Magic
Шарм-ель-Шейх
Rixos Sharm El Sheikh
Rixos Sharm El Sheikh
Шарм-ель-Шейх
Maritim Jolie Ville Golf & Resort
Maritim Jolie Ville Golf & Resort
маєш власне питання?Ми з радістю надамо детальну відповідь

Схожі статті
Підпишись та отримуй корисні поради
по відпочинку і спеціальні знижки